Szkolenia dla firm


Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą szkoleń zamkniętych organizowanych przez El-Spektrum. Istotną zaletą szkoleń dedykowanych jest możliwość dopasowania programu pod potrzeby klienta. Prowadzimy szkolenia zamknięte zarówno dla grup jak i indywidualne. Szkolenie może być przeprowadzone w siedzibie firmy zamawiającego jak również w wynajętej sali w dowolnym mieście na terenie całego kraju. Po każdym szkoleniu oferujemy bezpłatne konsultacje zdalne. Szkolenia zamknięte El-Spektrum są zawsze prowadzone przez doświadczonych trenerów - specjalistów w danej dziedzinie.

Aktualna oferta: szkolenia zamknięte

 

szkolenie zamknięte rodo, szkolenie ochrona danych osobowych, szkolenie rodo, szkolenie zamknięte, rodo szkolenie, ochrona danych osobowych szkolenie, zfss szkolenie, szkolenie zfss, szkolenie prawo pracy, prawo pracy szkolenie, szkolenia dla firm, szkolenia biznesowe rodo, szkolenie dla firmy ochrona danych osobowychSzkolenie z ochrony danych osobowych


Naszą specjalizacją jest tematyka ochrony danych osobowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń jak również we wdrażaniu procedur ochrony danych osobowych w jednostkach publicznych oraz prywatnych. Nasze szkolenia zamknięte z ochrony danych osobowych obejmują takie zagadnienia jak RODO, IOD czy też ADO. Nasi trenerzy posiadają rozległą wiedzę teoretyczną z zakresu ochrony danych osobowych popartą profesjonalnym doświadczeniem. Na naszych szkoleniach kładziemy nacisk na praktykę a przekazywana wiedza z ochrony danych osobowych popierana jest przejrzystymi przykładami. Zachęcamy do zapoznania się z programem naszych szkoleń z ochrony danych osobowych, RODO oraz IOD.

Szkolenia z prawa pracy


Kolejną tematyką, z której szkolimy to szeroko pojęte prawo pracy i związane z nim zagadnienia. Wyróżniamy się nie tylko doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z zakresu prawa pracy ale zajmujemy się również tą tematyką w praktyce, m.in. prowadzimy dokumentację pracowniczą na zlecenie. Dzięki temu organizowane przez nas szkolenia odznaczają się wysoką jakością oraz dużą skutecznością. Nasi wykładowcy to odpowiednio wykwalifikowani profesjonaliści i praktycy z przyjaznym podejściem do słuchaczy. Zapytaj o szkolenie zamknięte El-Spektrum z zakresu prawa pracy a poszerzysz swoją wiedzę w takich tematykach jak dokumentacja pracownicza i akta osobowe, czas pracy, uprawnienia rodzicielskie czy też Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Posiadamy w ofercie także szkolenie dedykowane najnowszym zmianom w kodeksie pracy. Zapraszamy do kontaktu.


Gdzie prowadzimy szkolenia zamknięte?


Szkolenia zamknięte organizowane przez El-Spektrum odbywają się w większych miastach na terenie całego kraju.Zamów szkolenie a zyskasz zarówno teoretyczną jak i praktyczną wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych lub prawa pracy.

szkolenia dla firm wrocław, szkolenia firmowe wrocław, szkolenie ochrona danych osobowych, szkolenie rodo wrocław