Jak wygląda współpraca z firmą El-Spektrum w ramach outsourcingu IOD (dawny outsourcing ABI)?

Outsourcing funkcji IOD to nic innego jako jak powołanie inspektora ochrony danych osobowych IOD z zewnątrz. Zazwyczaj jest to o wiele bardziej korzystne dla firmy niż zatrudnienie nowego pracownika odpowiedzialnego za ochronę danych osobowych.

Przygotowanie wstępnej oferty przejęcia funkcji IOD

El-Spektrum oferuje usługę przejęcia IOD przede wszystkim na terenie Wrocławia i okolic. Jesteśmy również otwarci na współpracę z jednostkami mieszczącymi się w innych rejonach Polski. Wszystko jest zależne od rodzaju działalności oraz liczby zatrudnionych pracowników, gdyż te kryteria wyznaczają ilość pracy związanej z pełnieniem funkcji IOD. Z tego powodu zachęcamy do kontaktu z nami. Po przybliżeniu profilu Państwa firmy będziemy w stanie stworzyć ofertę. Na prośbę wysyłamy także wzór umowy na świadczenie usługi outsourcingu IOD.

Korzyści wynikającego ze współpracy z nami w ramach outsourcingu IOD

Przejmujemy funkcję IOD oraz reprezentujemy klienta przed GIODO. Wypełniamy wszystkie obowiązki związane z ochroną danych osobowych zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Zapewniamy przeprowadzanie szkoleń z ochrony danych osobowych dla pracowników i wszystkich upoważnionych. Ponadto tworzymy dokumentację oraz szkolimy personel również w opcji niepowoływania IOD.